• Ірина Гадецька

Приєднуйтеся до онлайн події з Іриною Гадецькою

За цим посиланням ви відкриєте опис події на фейсбуці: https://www.facebook.com/events/2713147668900145/. Можете відмітитися, що зацікавлені або збираєтеся відвідати подію. Подія про розвіювання міфів навколо медіації.

Професія медіаторів досі викликає безліч питань і непорозумінь: від милих плутанин з йогами - до серйозних переконань, що медіація в Україні не працює. Але медіатори існують, медіацію практикують і своєю діяльність сприяють реальним соціальним змінам в суспільстві. Що й казати, від нас, медіаторів, одна тільки користь.

Яка саме користь, чим саме ми займаємося, які казуси з нами трапляються і з якими упередженнями маємо справу - це наші пункти обговорення в рамках цієї онлайн-події. Долучайтеся усі, хто за ясність і хороші тенденції. Запрошую теперішніх і майбутніх амбасадорів медіації. Буде круто, а нудно не буде.


Подія безкоштовна, в зумі, за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/85982692412.... Про всяк випадок код доступу: 694505. Якщо бажаєте отримати додаткове нагадування про подію на пошту, в телеграмі чи вайбері, напишіть про це в коментарі.

103 перегляд2 коментар

Created by Hadetska.Mediation
Photos by Sviat Vietrov