• Ірина Гадецька

Про типи поведінки в конфлікті

Текст на основі умовиводів Томаса-Кілмана. Відповідний тест на виявлення вашого типу поведінки в конфлікті можна пройти в інтернеті. Можна ж просто почитати цей пост, побачити до якого типу поведінки в конфлікті маєте схильність і подумати, чи хотіли б щось змінити.


Тож справи такі. Типів поведінки в конфлікті п'ять, і хоча правильніше було б одразу попередити "поганих типів не буває, всі люди різні і тд", я скажу, що є найкращий тип поведінки, який елементарно набагато корисніший і для особистого життя, і для кар'єрних моментів. Тому є сенс до нього тягнутися.


Почнемо. Перший тип (не найкращий) - уникнення. Окей, коли йдеться про разборки в маршрутках, тут я навіть проголосую за уникнення конфліктів. Але в інших сферах життя - уникнення нічого не дає. Хіба що накопичення невирішених проблем. Я вже писала, що ігнорувати конфлікт - означає запускати його.


Другий тип - пристосування. Я на все згодна / бери, все що хочеш / роби як тобі зручно, аби це скоріше закінчилося б. Добре, якщо така поступливість цінується. Але наврядчи.


Третій тип - суперництво. Таким людям аби виграти, а що і навіщо - то вже не суть. Воно наче і корисно, але чи приємно іншим мати справу з тим, хто цілеспрямовано не чує, а лишень доводить свою правоту? Зізнаюся, це мій тип, але я над цим працюю, я ж медіаторка)


Четвертий тип - компроміс. Вже краще. Але знаєте класичний приклад про апельсин? Є одна апельсинка. І брат, і сестра хочуть її, починається спір. Здавалося б, логічно поділити його навпіл. Це компроміс, це чесно. Та якщо є хвилина, не завадить з'ясувати справжній інтерес: навіщо апельсин?


П'ятий тип - співпраця. Це вже той випадок, коли є діалог на рівних - з'ясовуються інтереси та потреби обох, відшукується найдоцільніше рішення, яке влаштує обох більше, ніж компроміс "все навпіл". То навіщо апельсин хлопцю? З'їсти. Навіщо апельсин дівчинці? Їй потрібна апельсинова кожура для випічки. Після розмови можна отримати більше, ніж при швидкому компромісі.


В ідеалі нам усім треба з усіма співпрацювати. Та залишатися правильними і розуміючими 24/7 не є дуже реальним, тому добре згадувати про співпрацю першочергово там, де для нас важливі стосунки або репутація. А ще тільки там, де співпраця може бути взаємною.


Ірина Гадецька

Created by Hadetska.Mediation
Photos by Sviat Vietrov